FortyTwo (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Core
ur: کور

en: Header
ur: ہیڈر

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات

en: Shortcut icon settings
ur: شارٹکٹ  آئیکن کی ترتیبات
