FortyTwo (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Default
et: Vaikimisi

en: Core
et: Tuum

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Navigation
et: Menüü

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Browse
et: Sirvi

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Toggle display
et: Näita või peida

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Logo image settings
et: Logopildi sätted

en: Shortcut icon settings
et: Otsetee ikooni sätted

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Libraries
et: Teegid
