FortyTwo (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Default
gl: Predeterminado

en: Core
gl: Núcleo

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Configuration
gl: Configuración

en: Navigation
gl: Navegación

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Browse
gl: Explorar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Toggle display
gl: Cambiar a visualización

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Logo image settings
gl: Configuración da imaxe do logotipo

en: Shortcut icon settings
gl: Opcións de iconas de acceso rápido

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina
