FortyTwo (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Default
lt: Numatytasis

en: Core
lt: Branduolys

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Browse
lt: Naršyti

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Toggle display
lt: Perjungti rodymą

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Logo image settings
lt: Logotipo nustatymai

en: Shortcut icon settings
lt: Trumpinio ikonos nuostatos

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Libraries
lt: Bibliotekos
