FortyTwo (8.x-1.9) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Default
kk: Стандартты

en: Toggle display
kk: Көрсетілімді ажырата қосу

en: Logo image settings
kk: Логотип түрінің теңшелемелері

en: Shortcut icon settings
kk: Лақап белгішесінің теңшелемелері
