FortyTwo (8.x-2.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Default
am: ነባሪ

en: Clear
am: አጥራ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች

en: Toggle display
am: ማሳያ ቀይር

en: Logo image settings
am: የአርማ ምስል ቅንብሮች

en: Shortcut icon settings
am: የአማራጭ ኣዶ ቅንብሮች
