FortyTwo (8.x-3.8) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Default
fi: Oletus

en: Core
fi: Ydin

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Browse
fi: Selaa

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Minimum scale
fi: Pienin suhde

en: Maximum scale
fi: Vähimmäissuhde

en: Fluid
fi: Neste

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Viewport settings
fi: Näyttöasetukset

en: Initial scale
fi: Alustava kuvasuhde
