FortyTwo (8.x-4.7) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Core
is: Kjarni

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Clear
is: Hreinsa

en: Tabs
is: Flipar
