FortyTwo (8.x-4.7) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Default
kk: Стандартты

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация
