FortyTwo (8.x-4.7) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
