FortyTwo (8.x-4.7) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Default
mn: Анхны утга

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
