FortyTwo (8.x-4.7) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Default
ps: تلواله

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Libraries
ps: کتابتونونه
