FortyTwo (8.x-4.8) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Default
hr: Zadano

en: Core
hr: Jezgra

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Configuration
hr: Postavke

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Clear
hr: Očisti

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice
