FortyTwo (8.x-4.8) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Default
sl: Privzeto

en: Core
sl: Jedro

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Navigation
sl: Navigacija
