FortyTwo (8.x-4.8) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Default
sv: Förvald

en: Core
sv: Kärna

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Navigation
sv: Navigering

en: Browse
sv: Bläddra

en: Clear
sv: Rensa

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Libraries
sv: Bibliotek

en: No file selected
sv: Ingen fil vald
