FortyTwo (8.x-4.8) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Core
ku: ناوکە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
