Forum (1.0.0) - en to cs translation catalogue (110 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Replies
cs: Odpovědí

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Comments
cs: Komentáře

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Container
cs: Kontejner

en: root
cs: kořen

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Add container
cs: Přidat kontejner

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit container
cs: upravit kontejner

en: Core
cs: Jádro

en: General discussion
cs: Obecná diskuse

en: edit forum
cs: upravit fórum

en: Forum name
cs: Název fóra

en: forum
cs: fórum

en: Add forum
cs: Přidat fórum

en: n/a
cs: není

en: Node
cs: Uzly

en: Last post
cs: Poslední

en: Off
cs: Vypnuto

en: Comment
cs: Komentář

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Term
cs: Termín

en: Last reply
cs: Poslední

en: Forum
cs: Fórum

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Topics
cs: Témata

en: Topic
cs: Téma

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Forums
cs: Fórum

en: No forums defined
cs: Nejsou určeny žádné diskuse

en: This topic has been moved
cs: Toto téma bylo přesunuto

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Date - newest first
cs: Datum - od nejnovějších

en: Date - oldest first
cs: Datum - od nejstarších

en: Edit container
cs: Upravit kontejner

en: Hot topic threshold
cs: Mez oblíbené diskuse

en: Topics per page
cs: Témat na stránku

en: Posts - most active first
cs: Příspěvky - nejprve nejaktivnější

en: Posts - least active first
cs: Příspěvky - nejprve nejméně aktivní

en: New forum topics
cs: Nová témata

en: More help
cs: Více nápovědy

en: Number of topics
cs: Počet diskusí

en: Active forum topics
cs: Aktivní témata

en: Read the latest forum topics.
cs: Přečíst nejnovější diskuse.

en: Edit forum
cs: Upravit fórum

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
cs: Toto je slovník vyhrazený pro fórum. Byly odstraněny některé volby běžných slovníků.

en: Leave shadow copy
cs: Ponechat stínovou kopii

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
cs: Když toto téma přesunete, můžete ve starém fóru nechat odkaz na nové fórum.

en: Container name
cs: Název kontejneru

en: forum container
cs: kontejner

en: Created new @type %term.
cs: Vytvořeno: @type %term.

en: The @type %term has been updated.
cs: Aktualizováno: @type %term.

en: About
cs: Popis

en: New posts
cs: Nové příspěvky

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Uses
cs: Použití

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Last comment time
cs: Čas posledního komentáře

en: Date and time of when the last comment was posted.
cs: Datum a čas odeslání posledního komentáře.

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
cs: Krátký a výstižný název této kolekce diskusí.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
cs: Popis a nápověda pro diskuse v tomto fóru.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
cs: Krátký a výstižný název této kolekce souvisejících fór.

en: Default number of forum topics displayed per page.
cs: Počet diskusních témat na stránku.

en: Default display order for topics.
cs: Výchozí řazení témat.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
cs: Kontejnery jsou většinou umístěny jako hlavní kategorie, ale mohou být rovněž umístěny uvnitř jiného kontejneru či fóra.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
cs: Fóra mohou být umístěna jako hlavní kategorie nebo uvnitř jiného kontejneru či fóra.

en: Forum topic
cs: Téma diskuse

en: You are not allowed to post new content in the forum.
cs: Nemáte oprávnění přidat příspěvek do fóra.

en: No new posts
cs: Žádné nové příspěvky

en: Sticky topic
cs: Přilepené téma

en: Administer forums
cs: Administrace diskusí

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
cs: Počet odpovědí na téma, aby bylo považováno za "horké".

en: Starting a discussion
cs: Začít diskusi

en: Moving forum topics
cs: Přesouvání témat fóra

en: A forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic. When moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
cs: Téma diskuse (a všechny jeho komentáře) lze přesouvat mezi jednotlivými fóry - při editaci je možné zvolit jiné fórum. Dále je možné zaškrtnout volbu <em>Ponechat stínovou kopii</em>, čímž se v původním fóru vytvoří odkaz na nové umístění.

en: Locking and disabling comments
cs: Uzamčení a zakázání komentářů

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
cs: V průběhu editace tématu diskuse bude vlákno zamčené (aby se zabránilo zasílání nových příspěvků), pokud byla v nastavení komentářů zvolena možnost <em>Zavřené</em>. Naopak volba <em>Skryté</em> skryje všechny komentáře existující ve vláknu a zabrání zasílání nových.

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
cs: Fóra obsahují témata. Použijte kontejnery k seskupení podobných fór.

en: Use containers to group related forums.
cs: Pro seskupení souvisejících fór použijte kontejnery.

en: A forum holds related forum topics.
cs: Fórum sdružuje související diskusní témata.

en: Add new @node_type
cs: Přidat @node_type

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
cs: Položka %forum je kontejner, nikoli fórum. Zvolte jedno z níže dostupných fór.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
cs: <em>Téma fóra</em> začíná nové diskusní vlákno uvnitř fóra.

en: Control forum hierarchy settings.
cs: Nastavení hierarchie fóra.

en: Forum navigation vocabulary
cs: Slovník pro kategorizaci fóra

en: Provides discussion forums.
cs: Poskytuje diskusní fóra.

en: Forum settings
cs: Nastavení fóra

en: Hot topic, new comments
cs: Žhavé téma, nové komentáře

en: Hot topic
cs: Žhavé téma

en: Normal topic
cs: Normální téma

en: Closed topic
cs: Uzavřené téma

en: The content title.
cs: Nadpis obsahu

en: The date the content was posted.
cs: Datum odeslání obsahu.

en: Block count
cs: Počet bloků

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in topic %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in topic %title</span>
cs[0]: 1 nový příspěvek <span class="visually-hidden">v tématu %title</span>
cs[1]: @count nové příspěvky <span class="visually-hidden">v tématu %title</span>
cs[2]: @count nových příspěvků <span class="visually-hidden">v tématu %title</span>

en: Delete forum
cs: Smazat fórum

en: By @author @time ago
cs: Od @author před @time

en: Default comment field
cs: Výchozí pole komentáře
