Forum (1.0.0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Replies
mk: Одговори

en: List
mk: Листа

en: Comments
mk: Коментари

en: Settings
mk: Поставки

en: Post date
mk: Датум на објава
