Forum (1.0.0) - en to mr translation catalogue (36 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Replies
mr: प्रतिसाद

en: List
mr: यादी

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Container
mr: प्रभाग

en: root
mr: मुळ

en: Settings
mr: संरचना

en: Core
mr: मूळ

en: Forum name
mr: चर्चासत्र नाम

en: forum
mr: चर्चा

en: Node
mr: शाखा

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Last reply
mr: अंतिम लेखन

en: Forum
mr: चर्चा

en: Topics
mr: विषय

en: Topic
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Forums
mr: चर्चा

en: This topic has been moved
mr: हा विषय येथुन हलवण्यात आलेला आहे.

en: Date - newest first
mr: दिनांक - नविन प्रथम

en: Date - oldest first
mr: दिनांक - जुने प्रथम

en: New forum topics
mr: नवीन चर्चा विषय

en: Active forum topics
mr: सक्रिय चर्चा विषय

en: Read the latest forum topics.
mr: नवे चर्चा विषय वाचा

en: Edit forum
mr: चर्चा संपादीत करा

en: Forum topic
mr: चर्चा विषय

en: Lists (Views)
mr: याद्या (व्ह्यूज)
