Forum (1.0.0) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Replies
os: Дзаппытæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: root
os: уидаг

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Add container
os: Бафтау контейнер

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: edit container
os: контейнер средакци кæн

en: Core
os: Астæумагъз

en: General discussion
os: Иумиаг дискусси

en: edit forum
os: форум фæив

en: Forum name
os: Форумы ном

en: forum
os: форум
