Forum (1.0.1) - en to fa translation catalogue (99 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Replies
fa: پاسخ‌ها

en: List
fa: سجل

en: Subject
fa: موضوع

en: On
fa: روشن

en: Edit
fa: تدوین

en: root
fa: ریشه

en: Parent
fa: والد

en: Add container
fa: افزودن چارچوب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit container
fa: تدوین نگهدارنده

en: Core
fa: هسته

en: General discussion
fa: مبحث عمومی

en: edit forum
fa: تدوین انجمن

en: Forum name
fa: نام انجمن

en: forum
fa: انجمن

en: Add forum
fa: افزودن انجمن

en: n/a
fa: هیچ

en: Node
fa: محتوا

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Term
fa: کلمه

en: Last reply
fa: آخرین پاسخ

en: Forum
fa: انجمن

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: Topics
fa: موضوعات

en: Topic
fa: موضوع

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Forums
fa: انجمن‌ها

en: No forums defined
fa: هیچ انجمنی تعریف نشده است

en: This topic has been moved
fa: این موضوع منتقل شده است

en: New comments
fa: نظر‌یات جدید

en: Sticky
fa: چسبانک

en: Date - newest first
fa: تاریخ - ابتدا جدیدترین

en: Date - oldest first
fa: تاریخ - ابتدا قدیمی‌ترین

en: Edit container
fa: تدوین چارچوب

en: Hot topic threshold
fa: آستانه موضوع داغ

en: Topics per page
fa: موضوعات در هر صفحه

en: Posts - most active first
fa: تعداد محتوا - فعال‌ترین‌ها در ابتدا

en: Posts - least active first
fa: تعداد محتوا - غیرفعال‌ترین‌ها در ابتدا

en: New forum topics
fa: موضوعات جدید انجمن

en: More help
fa: راهنمایی بیشتر

en: Number of topics
fa: تعداد موضوع‌ها

en: Active forum topics
fa: موضوع‌های فعال انجمن

en: Read the latest forum topics.
fa: خواندن آخرین موضوع‌های انجمن.

en: Edit forum
fa: تدوین انجمن

en: Default order
fa: ترتیبپیشفرض

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
fa: این لغتنامه مختص انجمن است. برخی از امکانات لغتنامه عادی حذف شده است.

en: Leave shadow copy
fa: رونوشت را باقی بگذار

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
fa: اگر شما این موضوع را جابه‌جا کنید، می‌توانید یک واصلی در انجمن قدیمی به انجمن جدید بگذارید.

en: Container name
fa: نام نگهدارنده

en: forum container
fa: نگهدارنده انجمن

en: Created new @type %term.
fa: %term @type جدید ساخته شد.

en: The @type %term has been updated.
fa: %term @type به‌روز شد.

en: About
fa: درباره

en: New posts
fa: مطالب جدید

en: Properties
fa: مشخصات

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Date and time of when the last comment was posted.
fa: تاریخ و زمانی که آخرین نظر ارسال شده است

en: Comment count
fa: تعداد نظر‌ها

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
fa: نامی مختصر و گویا برای این بخش از مجموعه مباحث پیوسته به هم.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
fa: شرح و راهنمایی برای مباحث داخل این انجمن.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
fa: نام کوتاه ولی معنادار برای این مجموعه از انجمن‌های مرتبط.

en: Default number of forum topics displayed per page.
fa: تعدادپیشفرض موضوعات انجمن برای نمایش دادن در هر صفحه.

en: Default display order for topics.
fa: ترتیب نمایشپیشفرض برای موضوعات.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
fa: نگهدارنده‌ها معمولا در بالاترین سطح (ریشه) قرار می‌گیرند, اما می‌توانند در داخل یک انجمن یا یک نگهدارنده دیگر نیز باشند.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
fa: انجمن‌ها می‌توانند در بالاترین سطح (ریشه) یا داخل نگهدارنده یا انجمن دیگر قرار بگیرند.

en: Forum topic
fa: موضوع انجمن

en: You are not allowed to post new content in the forum.
fa: شما مجاز به ارسال محتوای جدید در انجمن نیستید.

en: No new posts
fa: مطلب جدیدی نیست

en: Sticky topic
fa: موضوع سرمطلب

en: Administer forums
fa: مدیریت انجمن‌ها

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
fa: تعداد پاسخ‌هایی که یک موضوع برای "داغ" به حساب آمدن باید داشته باشد.

en: Starting a discussion
fa: شروع یک مبحث

en: Moving forum topics
fa: جابجایی موضوعات انجمن

en: A forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic. When moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
fa: یک مبحث انجمن (و تمام نظر‌های آن) می‌تواند با انتخاب یک انجمن دیگر هنگام تدوین مبحث، میان انجمن‌ها جابه‌جا شود. هنگام جابه‌جایی یک مبحث انجمن میان انجمن‌ها گزینه <em>Leave shadow copy</em> یک واصلی در انجمن اولیه به مکان جدید ایجاد می‌نماید.

en: Locking and disabling comments
fa: قفل نمودن و غیرفعال سازی نظر‌ها

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
fa: هنگامی که یک موضوع انجمن را تدوین می‌کنید انتخاب <em>بسته</em> زیر <em>تنظیمات نظر‌ها</em> مبحث را قفل (و از ثبت نظر جدید جلوگیری) می‌کند. انتخاب <em>مخفی</em> زیر <em>تنظیمات نظر‌ها</em> تمامی نظر‌ها موجود را مخفی و از ثبت نظر جدید جلوگیری می‌کند.

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
fa: انجمن ها شامل عناوین انجمن هستند. از چارچوب‌ها برای گروه‌بندی انجمن های مرتبط استفاده کنید.

en: Use containers to group related forums.
fa: از نگهدارنده‌ها برای گروه‌بندی انجمن‌های مرتبط استفاده کنید.

en: A forum holds related forum topics.
fa: یک انجمن موضوعات مرتبط انجمن را نگهداری می‌کند.

en: Add new @node_type
fa: افزودن @node_type جدید

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
fa: قلم %forum فقط یک نگهدارنده انجمن است انجمن نیست. لطفا یکی از انجمن‌های زیر آن را انتخاب کنید.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
fa: یک <em>موضوع انجمن</em>یک مبحث ادامه دار در یک انجمن را شروع می‌کند.

en: Control forum hierarchy settings.
fa: کنترل تنظیمات سلسله مراتب انجمن.

en: Forum navigation vocabulary
fa: لغتنامه پیمایش انجمن

en: Provides discussion forums.
fa: انجمن‌های مباحثه را مهیا می‌کند.

en: Hot topic, new comments
fa: موضوع داغ، نظر‌های جدید

en: Hot topic
fa: موضوع داغ

en: Normal topic
fa: موضوع عادی

en: Closed topic
fa: موضوع بسته

en: Has taxonomy term ID
fa: هویت اصطلاح طبقه بندی دارد

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
fa: نمایش محتوا در صورتی که اصلاحات طبقه‌بندی انتخاب شده را داشته باشد.

en: Has taxonomy term
fa: اصطلاح طبقه بندی دارد

en: Lists (Views)
fa: سجلها (نما ها)
