Forum (1.0.1) - en to sl translation catalogue (49 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Replies
sl: Odgovorov

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Edit
sl: Uredi

en: root
sl: koren

en: Parent
sl: starš

en: Add container
sl: Dodaj vsebnik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit container
sl: uredi vsebnik

en: Core
sl: Jedro

en: General discussion
sl: Splošna razprava

en: edit forum
sl: uredi forum

en: Forum name
sl: Ime foruma

en: Add forum
sl: Dodaj forum

en: n/a
sl: n/d

en: Node
sl: Vozlišče

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Last reply
sl: Zadnji odgovor

en: Topics
sl: Tematike

en: Topic
sl: Tematika

en: Posts
sl: Prispevki

en: Forums
sl: Forumi

en: No forums defined
sl: Ni definiranih forumov

en: This topic has been moved
sl: Ta tematika je bila premaknjena

en: Date - newest first
sl: Datum - novejše najprej

en: Date - oldest first
sl: Datum - starejše najprej

en: Edit container
sl: Uredi vsebnik

en: Hot topic threshold
sl: Prag vroče teme

en: Topics per page
sl: Tematik na stran

en: Posts - most active first
sl: Objave - najbolj aktivne na začeteku

en: Posts - least active first
sl: Objave - najmanj aktivne na začeteku

en: New forum topics
sl: Nove tematike

en: More help
sl: Več pomoči

en: Number of topics
sl: Število tematik

en: Active forum topics
sl: Aktivne tematike

en: Read the latest forum topics.
sl: Preberite zadnje teme na forumu.

en: Edit forum
sl: Uredi forum

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
sl: To je določeno forumsko besedišče. Nekatere možnosti običajnega besedišča so bile odstranjene.

en: Leave shadow copy
sl: Ohrani senčno kopijo

en: Container name
sl: Ime zaboja

en: forum container
sl: dodaj zaboj

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: Forum topic
sl: Tema foruma
