Forum (1.0.2) - en to kn translation catalogue (43 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Replies
kn: ಮಾರುತ್ತರಗಳು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: root
kn: ಮೂಲ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit container
kn: ಕಂಟೇಯ್ನರನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸಿ

en: edit forum
kn: ಫಾರಮ್ ಬದಲಾಯಿಸಿ

en: Forum name
kn: ಫಾರಮ್ ಹೆಸರು

en: forum
kn: ಫಾರಮ್

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Last reply
kn: ಕೊನೆಯ ಉತ್ತರ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Uncategorized
kn: ಅವರ್ಗೀಕೃತ

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: No forums defined
kn: ಫಾರಮ್ ಗಳು ಯಾವೂ ಇಲ್ಲ,

en: This topic has been moved
kn: ಈ ವಿಷಯ ಬೇರೆಡೆಗೆ ವರ್ಗಾಯಿಸಲಾಗಿದೆ.

en: Date - newest first
kn: ದಿನಾಂಕ - ಹೊಸದು ಮೊದಲು

en: Date - oldest first
kn: ದಿನಾಂಕ - ಹಳೆಯದು ಮೊದಲು

en: Hot topic threshold
kn: ಹಾಟ್ ಟಾಪಿಕ್ ಮಿತಿ

en: Topics per page
kn: ಪುಟವೊಂದಕ್ಕೆ ವಿಷಯಗಳು

en: Posts - most active first
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು - ಚಟುವಟಿಕೆಯುಳ್ಳದ್ದು ಮೊದಲಿಗೆ

en: Posts - least active first
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು - ಚಟುವಟಿಕೆಯುಳ್ಳದ್ದು ಮೊದಲಿಗೆ

en: New forum topics
kn: ಹೊಸ ಫಾರಮ್ ವಿಷಯಗಳು

en: Number of topics
kn: ಒಟ್ಟು ವಿಷಯಗಳು

en: Active forum topics
kn: ಚಟುವಟಿಕೆಯುಳ್ಳ ಫಾರಮ್ ವಿಷಯಗಳು

en: Read the latest forum topics.
kn: ಇತ್ತೀಚೆಗಿನ ಫಾರಮ್ ವಿಷಯಗಳನ್ನು ಓದಿ.

en: Default order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್ ಕ್ರಮ

en: Leave shadow copy
kn: ನೆರಳಿನ ಕಾಪಿಯೊಂದನ್ನು ಬಿಟ್ಟು ಹೋಗಿ.

en: Container name
kn: ಕಂಟೇಯ್ನರ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು

en: Forum topic
kn: ಚರ್ಚೆ
