Forum Access (2.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Priority
ca: Prioritat

en: Roles
ca: Rols

en: administer forums
ca: administra els fòrums

en: About
ca: Detalls

en: Migration
ca: Migració

en: bypass node access
ca: evita el control d'accés als nodes

en: The term ID.
ca: ID del terme.
