Forum Access (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Priority
et: Tähtsus

en: Roles
et: Rollid

en: administer forums
et: foorumite administreerimine

en: About
et: Programmist

en: Migration
et: Migreerimine

en: The term ID.
et: Termi ID.
