Forum Access (2.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Roles
lv: Lomas

en: administer forums
lv: administrēt forumus

en: About
lv: Par

en: Migration
lv: Migrācija
