Forum Access (8.x-1.0-alpha0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: administer forums
el: διαχείριση φόρουμ

en: About
el: Περί

en: The term ID.
el: Το ID του όρου.
