Forum Access (8.x-1.0-alpha0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Roles
hi: भूमिका

en: administer forums
hi: फोरम प्रशासन

en: About
hi: के बारे में
