Forum Access (8.x-1.0-alpha0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Access control
ro: Control acces

en: Priority
ro: Prioritate

en: Roles
ro: Roluri

en: administer forums
ro: administrează forumuri

en: About
ro: Despre

en: The term ID.
ro: ID-ul termenului.
