Forum Access (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Priority
cs: Priorita

en: Roles
cs: Role

en: administer forums
cs: administrace diskusí

en: About
cs: Popis

en: Migration
cs: Migrace

en: View this forum
cs: Zobrazit toto fórum

en: Post in this forum
cs: Napsat do tohoto fóra

en: Moderators
cs: Moderátoři

en: View this container
cs: Zobrazit tento kontejner
