Forum Access (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: administer forums
eu: foroak administratu

en: About
eu: (r)i buruz
