Forum Access (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Access control
id: Kendali akses

en: Priority
id: Prioritas

en: Roles
id: Peran

en: administer forums
id: mengelola forum

en: About
id: Tentang

en: Migration
id: Migrasi

en: bypass node access
id: menghindari akses node
