Forum Access (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Priority
hr: Prioritet

en: Roles
hr: Uloge

en: administer forums
hr: administriraj forume

en: About
hr: Opis
