Forum Access (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: administer forums
th: ดูแลตรวจสอบกระดานสนทนา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: The term ID.
th: term ID.
