Forum Access (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: administer forums
kn: ಫಾರಮ್ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
