Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
