Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
