Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Block
fa: قالبک

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Forum
fa: انجمن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: About
fa: درباره

en: Asc
fa: صعودی
