Forum Notifications Subscription (2.1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Created
he: נוצר

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Forum
he: פורום

en: Notifications
he: הודעות

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Comment message
he: מסר תגובה

en: Post message
he: פרסם מסר

en: Publishing status
he: מפורסם
