Forum Notifications Subscription (2.1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Forum
km: វេទិកា

en: About
km: អំពី
