Forum Notifications Subscription (2.1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Created
ro: Creat

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Authored by
ro: Autor

en: Notifications
ro: Notificări

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
