Forward (4.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Personal message
et: Privaatsõnum

en: page
et: leht

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Path
et: Tee

en: Display
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Fields
et: Väljad

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Style
et: Stiil

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Path to custom logo
et: Kohandatud logo asukoht

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Path to custom icon
et: Kohandatud ikooni asukoht

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Filter format
et: Filtri formaat

en: The email address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole korrektne.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity link
et: Olemi link
