Forward (4.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Type
ht: Tip

en: - None -
ht: - Vid -

en: User
ht: Itilizatè

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
