Forward (4.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Path
sl: Pot

en: Display
sl: Prikaz

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki

en: Path to custom logo
sl: Pot do svojega logotipa

en: About
sl: O modulu

en: Path to custom icon
sl: Pot do lastne ikone
