Forward (4.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Personal message
ca: Missatge personal

en: page
ca: pàgina

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Icon and text
ca: Icona i text

en: Path
ca: Camí

en: Display
ca: Visualització

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Filter
ca: Filtra

en: Fields
ca: Camps

en: Plain text
ca: Text pla

en: Send to
ca: Enviar a

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: Style
ca: Estil

en: Link style
ca: Estil de l'enllaç

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Path to custom logo
ca: Camí al logotip personalitzat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Text only
ca: Només text

en: About
ca: Detalls

en: Icon only
ca: Només icona

en: Select the visual style of the link.
ca: Selecciona l'estil visual de l'enllaç.

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: Path to custom icon
ca: Camí a la icona personalitzada

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: How many times a user can use the form in a one hour period. This will help prevent the forward module from being used for spamming.
ca: Quants cops un usuari pot emprar el formulari en un periode d'una hora. Això pot ajudar a prevenir que el mòdul de reenviaments sigui usat per enviar correu brossa.

en: Forward this page to a friend
ca: Reenvia aquesta pàgina a un amic

en: Flood control limit
ca: Límit pel control de la saturació

en: Flood control error
ca: Error del control de saturació

en: Allow HTML in personal messages
ca: Permet HTML als missatges personals

en: Enter multiple addresses on separate lines or separate them with commas.
ca: Introduïu més d'una adreça en línies separades o separeu-les amb comes.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Filter format
ca: Format del filtre

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: The email address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu electrònic %mail no és vàlida.

en: Master
ca: Mestre

en: Entity link
ca: Enllaç a entitat
