Forward (4.0.1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Path
bs: Putanja

en: Display
bs: Prikaz

en: Teaser
bs: Sažetak

en: User
bs: Korisnik

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Page
bs: Strana

en: Your name
bs: Vaše ime

en: Fields
bs: Polja

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Allowed HTML tags
bs: Dozvoljeni HTML tagovi

en: Style
bs: Stil

en: Apply
bs: Primjeni
