Forward (4.0.1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Personal message
ml: സ്വകാര്യ സന്ദേശം

en: page
ml: താൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Path
ml: വഴി

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Your name
ml: താങ്കളുടെ പേര്

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Allowed HTML tags
ml: അനുവദനീയമായ HTML ടാഗുകള്‍
