Forward (4.0.2) - en to cy translation catalogue (33 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Path
cy: Llwybr

en: Display
cy: Dangos

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Page
cy: Tudalen

en: Your name
cy: Eich enw

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Optional
cy: Dewisol

en: Send to
cy: Gyrru at

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Allowed HTML tags
cy: Tagiau HTML a ganiateir

en: Style
cy: Arddull

en: Link style
cy: Steil dolen

en: Apply
cy: Ceisio

en: From address
cy: Gan gyfeiriad

en: Path to custom logo
cy: Llwybr at logo addasedig

en: Offset
cy: Ongli

en: Text only
cy: Testun yn unig

en: Icon only
cy: Eicon yn unig

en: Select the visual style of the link.
cy: Dewis steil gweladwy o'r ddolen.

en: Path to custom icon
cy: Llwybr at addasu eicon

en: Link title
cy: Pennwad dolen

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
