Forward (4.0.2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Type
is: Slag

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Required
is: Kravd

en: Path
is: Leið

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: User
is: Brúkari

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Your name
is: Títt navn

en: Hostname
is: Vertsnavn

en: Filter
is: Filtur

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: Optional
is: Møgulig

en: Hidden
is: Krógvað

en: Allowed HTML tags
is: Loyvd HTML frámerki

en: Path to custom logo
is: Leið til tillagað búmerki

en: About
is: Um

en: Path to custom icon
is: Leið til tillagaða teknmynd
