Forward (4.0.2) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Required
gu: જરૂરી

en: Path
gu: પાથ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
